DECRO

Tradice od roku 1995

DECRO

Finanční stabilita firmy – certifikát ČEKIA

DECRO

Montáž okna s těsnícím systémem 

Výroba plastových a hliníkových oken a dveří

Čiré plavené sklo Planibel Clearlite pro vyšší komfort

Náš dodavatel AGC představuje nové plavené sklo Planibel Clearlite.

Sklářský průmysl zaznamenal v posledních letech vzrůstající poptávku po výrobcích z čiřejšího plaveného skla. Tato poptávka vychází ve velké míře z trendu rezidenčního bydlení, u nějž je snaha o ještě větší energetické zisky. Společnost AGC nabízí nyní novinku – sklo float Planibel Clearlite, které má ve srovnání se sklem Planibel Clear nižší obsah železa.

Vysoká světelná prostupnost 91% snižuje potřebu umělého osvětlení, protože vpouští do interiéru více přirozeného světla a výrazně tak zvyšuje pohodlí jeho uživatelů. Nízká absorpce energie (5 %) snižuje riziko tepelného šoku a díky vysokému solárnímu faktoru (89 %) a energetické prostupnosti (87 %) je dosaženo i vyšších pasivních energetických zisků.

Tato úspora energie může přispět ke zlepšení celkové energetické bilance okna a mít pozitivní dopad na systém energetického hodnocení oken  WER.

Díky novým parametrům u skla Planibel Clearlite jsou změněny parametry i všech produktů skla Thermobel. Ve prospěch lepší světelné prostupnosti a vyšších solárních zisků jsou zlepšeny parametry izolačních dvojskel i trojskel za účelem dosažení vyššího životního komfortu.

Porovnání původní verze skla a nových parametrů  izolačních dvojskel a trojskel je uvedeno v tabulce.

Pro více informací kontaktujte společnost Decro Bzenec, která Vám nabízí jak hliníková a plastová okna, tak i hliníkové a plastové dveře.

Online poptávka

Zadejte nám své požadavky a my vás budeme kontaktovat s naší cenovou nabídkou.

Více info

Zelená úsporám

Více informací o programu Zelená úsporám se dozvíte zde.

Více info

Prohlášení o místu výroby

Naše plastové a hliníkové výplně stavebních otvorů jsou vyrobeny v ČR.

Více info