DECRO

Tradice od roku 1995

DECRO

Finanční stabilita firmy – certifikát ČEKIA

DECRO

Montáž okna s těsnícím systémem 

Výroba plastových a hliníkových oken a dveří

Jaké okno je vhodné pro váš dům

Správná volba okna je důležitou investicí z rodinného rozpočtu, která by se neměla podceňovat. Máte-li před sebou rozhodnutí zakoupit okna a vedete vnitřní dilema, zda se více přiklonit k funkčním nebo estetickým vlastnostem. V několika praktických bodech Vám poradíme jak na to.

  • Účelnost okna – Estetika a funkčnost jsou dva rozdílné pohledy jak vybírat vhodné okno. Je třeba respektovat fakt, že prostory neobydlených částí bytu postrádají nároky na estetické vlastnosti, nýbrž na funkčnost. Naopak u obydlených částí by měly okna splňovat kombinaci užitečnosti, kvality a estetičnosti.
  • Materiál – Dále byste si měli ujasnit, z jakého materiálu chcete dané okno mít. V naší nabídce jsou okna plastová a hliníková a plastová okna s hliníkovým opláštěním. Profily pro plastová okna značky TROCAL a hliníkové profily značky HEROAL jsou dodávány výhradně přímo od Německých výrobců.
  • Barvy a dekory – Plastová okna dnes můžete sladit se svým interiérem a exteriérem dle vlastních přání a požadavků. Nejde však jen o barvy. Můžete sladit Vaše požadavky taktéž po stránce tvarové či dekoru. Mimo běžných pravoúhlých oken si můžete zvolit i jakékoli jiné podoby – šikmé nebo obloukové.  K výběru máte i odlišné barevné odstíny plastových materiálů, fólie s dekorem dřeva nebo technologie opláštění hliníkem AluClip v jakémkoliv barevném provedení.
  • Izolační hodnoty – Kvalitní plastová okna mají skvělé izolační vlastnosti, díky nimž zaručeně sníží Vaše energetické výdaje a Vy tak ušetříte mnoho peněz.
  • Ochrana oken – Významná část loupeží do domů a bytů probíhá okny. Je tedy důležité myslet na tuto skutečnost také u Vás doma. Díky kvalitnímu okennímu kování a zabezpečovací technice je mnoho pokusů o vykradení domů neúspěšných. Moderní celoobvodové kování zajišťuje komfortní ovládání okna, zároveň i zvýší jakost okna a bezpečnost Vaší rodiny. Naše výrobky jsou dodávány standardně s třemi bezpečnostními prvky již v základním provedení bez navýšení ceny.

Záruka kvality – Nemalý důraz byste taktéž měli věnovat informacím o Vašem poskytovateli. Naše okna jsou vyráběna výhradně z komponentů od osvědčených dodavatelů z Německa, Rakouska a Čech.  Mezi přednosti nás jako dodavatele patří bezesporu certifikát AAA excelentní společnost s minimálním rizikem úpadku, což dává zákazníkovi jistotu splnění závazků.

Online poptávka

Zadejte nám své požadavky a my vás budeme kontaktovat s naší cenovou nabídkou.

Více info

Zelená úsporám

Více informací o programu Zelená úsporám se dozvíte zde.

Více info

Prohlášení o místu výroby

Naše plastové a hliníkové výplně stavebních otvorů jsou vyrobeny v ČR.

Více info