DECRO

Tradice od roku 1995

DECRO

Finanční stabilita firmy – certifikát ČEKIA

DECRO

Montáž okna s těsnícím systémem 

Výroba plastových a hliníkových oken a dveří

Profil společnosti

Profil a historie společnosti – DECRO BZENEC, spol. s r.o.

(plastová okna a dveře)

Společnost DECRO BZENEC, spol. s r.o. byla zapsána v obchodním rejstříku 6. září 1995. Vyrábíme, montujeme a prodáváme plastová okna, plastové dveře a zimní zahrady z kvalitních německých profilových systémů TROCAL. Naše výrobky Vám dodáme po celé ČR i do zahraničí, a zároveň Vám je i namontujeme.

Začínali jsme se 16 zaměstnanci v pronajatých prostorách v Moravském Písku. V důsledku neustále se zvyšujících požadavků trhu a nároků na výrobní kapacity jsme pociťovali potřebu pořídit si vlastní výrobní prostory. V roce 2000 jsme koupili a opravili výrobní halu ve Bzenci, U Bzinku 1427, následující rok administrativní budovu na náměstí a konečně v roce 2003 postavili novou výrobní halu, vybavenou moderní CNC linkou. Pro hotové výrobky a jejich skladování jsme zřídili kvalitní montovanou obloukovou halu. Rovněž jsme na celém území firmy zhotovili zpevnění a vydláždění ploch.

Díky moderním technologiím používaným při výrobě se zvýšila produktivita práce, obraty a naše výrobky se zároveň staly těmi nejkvalitnějšími. V roce 2004 jsme také zavedli normovaný systém řízení jakosti podle souborů ČSN EN ISO 9001:2001 a ČSN EN ISO 14001:2005. Certifikační audit úspěšně proběhl v březnu 2005.

Dnes je náš tým tvořen 126 zkušenými zaměstnanci, se kterými se nám povedlo v roce 2006 dosáhnout obratu 425 milionů korun.

Výrobky od nás jsou zhotovovány z pěti komorových soustav TROCAL, které nám dodává německá firma HT TROPLAST AG. Ta v současné době patří do koncernu profine GmbH, SRN. Za zmínku jistě stojí skutečnost, že historie plastových oken se začala psát právě v této firmě s původním názvem Dinamit Nobel AG. Zde bylo vyrobeno první plastové okno na světě, a to v roce 1954. Své zkušenosti, které sbírá více než padesát let, jí slouží především ke zdokonalování svého profilového celku, který v současnosti, co do technické vyspělosti, statiky a propracovanosti detailu se řadí mezi nejlepší na trhu. Dnes se společnost TROCAL stala největším výrobcem systémů pro plastové výplně otvorů. HTTROPLAST AG je vlastníkem nejen značky TROCAL, ale i Kömmerling, Knipping a KBE. Kvalitu a spolehlivost produkce máte garantovánu díky ISO 9001 a ISO 14001.

Jsme schopni splnit přání i těch nejnáročnějších zákazníků, a to především naší široké nabídce tvarových a barevných profilů. Nedílnou součástí dodávky našich produktů je i široký sortiment doplňků a prováděných služeb.

VÝVOJ OBRATU OD R. 2000 DO R. 2007 V MIL. KČ

(počet zaměstnanců v daném roce)

Obrat společnosti DECRO BZENEC, spol. s.r.o

Online poptávka

Zadejte nám své požadavky a my vás budeme kontaktovat s naší cenovou nabídkou.

Více info

Zelená úsporám

Více informací o programu Zelená úsporám se dozvíte zde.

Více info

Prohlášení o místu výroby

Naše plastové a hliníkové výplně stavebních otvorů jsou vyrobeny v ČR.

Více info