DECRO

Tradice od roku 1995

DECRO

Finanční stabilita firmy – certifikát ČEKIA

DECRO

Montáž okna s těsnícím systémem 

Výroba plastových a hliníkových oken a dveří

„cool colors“ Nová povrchová úprava

Cool colors plus

* top kvalita pro každé klima *

Folie  „ral 7016“ CC PLUS    v nabídce DECRO BZENEC.    

V rámci dalšího vývoje osvědčené technologie vznikly fólie cool colors plus. Tyto fólie se vyznačují 3-vrstvou stavbou (bílá reflexní vrstva → základní vrstva → akrylátová vrstva 60 my) , což přispívá k ještě vyšší účinnosti redukce příjmu tepla, a to především na tmavých nosičích (profilech).

Inovace

Barevné fólie mohou v zásadě odrážet pouze část infračervených paprsků. Zbývající část záření se tedy dostává až k podkladu fólie – k jejímu nosiči. Pokud je podkladový profil pod fólií tmavý, je infračervené záření absorbováno a přeměněno na teplo. Fólie cool colors plus zabraňují tomuto jevu díky své spodní bílé vrstvě, která se vyznačuje perfektními reflexními vlastnostmi. Výsledkem jsou ty nejlepší hodnoty redukce příjmu tepla, takže i v regionech s horkým klimatem mohou být bez obav použity tmavší dezény fólií. Díky inovativní akrylátové vrstvě o tloušťce 60 my s vynikající ochranou proti UV záření dosahuje nová technologie dodatečně ty nejlepší výsledky v rámci povětrnostních podmínek.

Funkčnost

Ve srovnání s dosavadním řešením optimalizace tepla na trhu dosahují fólie cool colors plus při měření tepla ještě o 5 °C  lepších výsledků. To umožňuje větší svobodu při konstruování oken co se týče použití barevných profilů. Fólie se tak kvalifikují pro použití v regionech s extrémními klimatickými podmínkami.

Jistota

Fólie cool colors plus dosahují nejlepších hodnot nejen v rámci redukce nahřívání, avšak také v rámci povětrnostních podmínek.

Online poptávka

Zadejte nám své požadavky a my vás budeme kontaktovat s naší cenovou nabídkou.

Více info

Zelená úsporám

Více informací o programu Zelená úsporám se dozvíte zde.

Více info

Prohlášení o místu výroby

Naše plastové a hliníkové výplně stavebních otvorů jsou vyrobeny v ČR.

Více info