DECRO

Tradice od roku 1995

DECRO

Finanční stabilita firmy – certifikát ČEKIA

DECRO

Montáž okna s těsnícím systémem 

Výroba plastových a hliníkových oken a dveří

Dvoubarevné dveřní výplně s ornamentálním sklem

Firma VP trend představila pro tento rok několik novinek, z nichž hlavní novinkou v nabídce jsou dvoubarevné dveřní výplně. Barevné složení dveří není pevně dáno, proto lze kombinovat (dřevo)dekory a barvy podle přání zákazníka – stejně jako ornamentální skla do prosklených částí.

Oblíbeným produktem zůstávají nadále i překryvné hliníko-plastové výplně, které jsou určené pro plastové vchodové dveře. Dvoubarevné dveřní výplně jsou vyráběny ve vsazovaném i v jednostranně překryvném (jednostranně překrývající rám dveřního křídla) provedení a používají se do hliníkových a plastových vchodových dveří. Vnější pohledovou stranu tvoří hliník – a to u překryvného i vsazovaného provedení. U překryvného provedení je tloušťka hliníku 2 mm, u vsazeného provedení 1,5 mm.

Vnitřní pohledová strana výplní je tvořena hladkým netvarovaným plastem (ABS) o tloušťce 2,0 mm. Jeho vnější vrstvou je dekorativní fólie nebo akrylát (PMMA). U výplní pro hliníkové dveře může být plast nahrazen 1,5 mm hliníkovým plechem.

Modely výplní K101 až K112 mají v základním provedení zahrnut dvojbarevně kombinovaný povrch vnější strany (RAL-barvy a dekorativní fólie). V závislosti na typu výplně mají 2 nebo 3 barevná pole. Součástí povrchu výplní jsou ozdobné pásky z nerezové oceli o šířce 40 mm a tloušťce 0,6 mm.

Jaké provedení a barevnou kombinaci si zákazník nakonec vybere, záleží pouze na jeho přáních.

Pro více informací kontaktujte společnost Decro Bzenec, která Vám nabízí jak hliníková a plastová okna, tak i hliníkové a plastové dveře. 

Online poptávka

Zadejte nám své požadavky a my vás budeme kontaktovat s naší cenovou nabídkou.

Více info

Zelená úsporám

Více informací o programu Zelená úsporám se dozvíte zde.

Více info

Prohlášení o místu výroby

Naše plastové a hliníkové výplně stavebních otvorů jsou vyrobeny v ČR.

Více info