DECRO

Tradice od roku 1995

DECRO

Finanční stabilita firmy – certifikát ČEKIA

DECRO

Montáž okna s těsnícím systémem 

Výroba plastových a hliníkových oken a dveří

Estét mezi kováním – ROTO NT DESIGNO

V současné době stoupá poptávka po oknech spořících energii, ale i oknech s velkými skleněnými plochami. Zároveň roste i obliba úzkých profilů a požadavky na designový vzhled oken. Čím méně technických částí jde vidět, tím lépe.

Tento požadavek zákazníků splňuje novinka mezi kováním – kování Roto NT Designo, který stanovuje naprosto nová měřítka v estetičnosti těchto prvků. Roto NT Designo Vám nabízí zcela skryté kování bez viditelných pantů! Všechny součásti jsou zabudovány do křídla a okenního rámu, aniž by byly viditelné zvenčí.  Nic tak nenarušuje vzhled okna – vidět je pouze klika. Úhel otevření oken s tímto kováním je až do 100°, čímž je dosaženo širokého nerušeného výhledu.

Výhodou tohoto skrytého kování je také velmi dobrá ochrana proti vloupání až do bezpečnostní třídy č. 2 podle DIN EN 1627-1630 a to díky bezpečnostním dílům jako je pojistka proti vysazení v křídlovém závěsu a T-vložka ve výklopném mechanismu nůžek.

Velká křídla s vícenásobným zasklením pro lepší zvukovou a tepelnou izolaci jsou pohledově zajímavá, ale zároveň i velmi těžká. Hmotnost křídel může dosahovat více než 100 kg. Pokud zkombinujete skryté kování Roto NT Designo se 2 speciálními a taktéž „neviditelnými“ díly, vznikne Vám kombinace, která je navržena pro zvlášť těžká a velká křídla s hmotností do 150 kg

Skryté kování Roto NT Designo je nabízeno s elegantní matně stříbrnou povrchovou úpravou a je určeno jak pro dřevěná, tak i plastová okna. Díky patentově chráněnému způsobu mazání má trvale lehký chod a nenáročnou údržbu.  

Pro více informací kontaktujte společnost Decro Bzenec, která Vám nabízí jak hliníková a plastová okna, tak i hliníkové a plastové dveře.

Online poptávka

Zadejte nám své požadavky a my vás budeme kontaktovat s naší cenovou nabídkou.

Více info

Zelená úsporám

Více informací o programu Zelená úsporám se dozvíte zde.

Více info

Prohlášení o místu výroby

Naše plastové a hliníkové výplně stavebních otvorů jsou vyrobeny v ČR.

Více info