DECRO

Tradice od roku 1995

DECRO

Finanční stabilita firmy – certifikát ČEKIA

DECRO

Montáž okna s těsnícím systémem 

Výroba plastových a hliníkových oken a dveří

Exkluzivní dveřní výplně s kamennou dýhou

Představujeme Vám novou řadu designérských dveřních výplní pod označením „A“. Tyto exkluzivní výplně navrhl designér Martin Lubas, který kladl důraz jak na moderní vzhled, tak i na jednoduchost a eleganci.

Dveřní výplně řady „A“ přinášejí nové unikátní prvky – kombinaci přírodní kamenné dýhy, hliníku, nerezového plechu a nerezových nýtů. Díky použití přírodní kamenné dýhy, proměnlivosti jejích barev a neopracovanému povrchu jednotlivých vrstev je každý díl výplně jedinečným originálem s neopakovatelným vzhledem.

Všechny výplně jsou navrženy tak, aby mohly být použity buď jako překryvné (překrývající dveřní křídlo), nebo jako vsazované – a to jak do plastových, tak i hliníkových vchodových dveří. Kamenná dýha o tloušťce 1 – 2 mm se vyrábí z pravého kamene. Podklad z polyesterové pryskyřice a skelné vlákno zajišťují její pevnost.  Pro naše výplně používáme břidlici v barevné verzi AUTUMN RUSTIC a pískovec ve verzi SAHARA.

Dekorativní úlohu v našich dveřních výplních mají také nerezové nýty o průměru 16 mm a 25 mm. Ty zároveň dodávají spojům také vyšší pevnost. Nerezová ocel použitá při výrobě těchto nýtů zaručuje jejich vzhledovou stálost i při vystavení nýtů povětrnostním vlivům.

Pro více informací kontaktujte společnost Decro Bzenec, která Vám nabízí jak hliníková a plastová okna, tak i hliníkové a plastové dveře.

Online poptávka

Zadejte nám své požadavky a my vás budeme kontaktovat s naší cenovou nabídkou.

Více info

Zelená úsporám

Více informací o programu Zelená úsporám se dozvíte zde.

Více info

Prohlášení o místu výroby

Naše plastové a hliníkové výplně stavebních otvorů jsou vyrobeny v ČR.

Více info