DECRO

Tradice od roku 1995

DECRO

Finanční stabilita firmy – certifikát ČEKIA

DECRO

Montáž okna s těsnícím systémem 

Výroba plastových a hliníkových oken a dveří

Garážová vrata s pěti odlišnými designy

Přáli jste si vždy řešit otvorové výplně na Vaší stavbě pouze s jednou firmou, která bude spolehlivá? Pokud ano, neváhejte se obrátit na společnost Decro Bzenec, spol. s r.o., která Vám nově nabízí dodávku i montáž garážových vrat.

Výhodou komplexnosti řešení všech výplní je zejména záruka dodávky objednaných vrat ve stejném odstínu, jako jsou i dodaná okna a dveře. To platí zejména u dřevodekorů.  Výhodou tohoto řešení je i součinnost montáže garážových vrat s ostatními výplněmi tak, aby stavba byla kompletně uzavřena a nehrozila tím krádež nově zabudovaných oken či garážových vrat.

V naší nabídce garážových vrat naleznete 5 řešení a designů:

1) Garážová vrata s designem lamela představují klasický design a tradiční typ vrat. Díky jasným liniím se hodí ke každému typu domu a zdiva. Standardně jsou dodávána v bílé barvě. Na přání zákazníka je možno použít i imitaci dřeva (provedení mahagon, tmavý dub a zlatý dub) se zvýrazněnou strukturou dřeva woodgrain nebo jakoukoliv barvu dle vzorníku RAL. Použití hladké lamely umožňuje aplikaci technologie kašírování panelu, což výrazně rozšiřuje nabídku imitací dřeva i barevných odstínů.

2) Kazetová vrata s klasickým designem jsou v oblibě pro svůj charakteristický vzhled. Jsou nejvhodnějším typem pro použití dekorativního prosklení. Standardně jsou dodávána v bílé barvě. Další odstín je možno vybrat buď z palety RAL nebo lze zvolit imitaci dřeva. Všechna mají zvýrazněnou strukturu woodgrain.

3) Stále vyhledávanějším představitelem moderního designu jsou garážová vrata se středovou drážkou. Jsou jednoduchá a praktická. Středová drážka vytváří pravidelné a jasné linie a tím doplňuje moderní design domu. Panel je buď hladký nebo se strukturou woodgrain. Lze na něj aplikovat širokou škálu barev dle vzorníku RAL. Garážová vrata jsou také vhodná pro použití technologie kašírování. Při výběru kterékoliv imitace dřeva nebo barevné fólie je panel vždy hladký.

4) Hladký design – vrata s luxusním a moderním vzhledem si získávají stále více příznivců. Vrata jsou vyrobená z panelů bez prolisů a designově doplňují moderní architekturu stavby. Jejich výhodou je snadná údržba, jednoduchost a praktičnost. Hladký design umožňuje aplikaci široké škály barev dle vzorníku RAL a všech imitací dřeva i barevných fólií při využití technologie kašírování. Tato varianta je ideální pro využití nerezových dekorů a nejrůznějších tvarů designových okýnek.

5) Novým typem panelu je tzv. V-profil, který zaujme ojedinělým designem. Jemné prolisy o šíři 8 mm nebo 16 mm vytváří elegantní perspektivu, která se harmonicky snoubí s moderní architekturou domu. Povrch panelu je vždy hladký a standardně je dodáván ve stříbrné barvě. Hladký povrch umožňuje také aplikaci široké škály barev dle vzorníku RAL.

Pro více informací kontaktujte společnost Decro Bzenec, která Vám nabízí jak hliníková a plastová okna, tak i hliníkové a plastové dveře.

Online poptávka

Zadejte nám své požadavky a my vás budeme kontaktovat s naší cenovou nabídkou.

Více info

Zelená úsporám

Více informací o programu Zelená úsporám se dozvíte zde.

Více info

Prohlášení o místu výroby

Naše plastové a hliníkové výplně stavebních otvorů jsou vyrobeny v ČR.

Více info