DECRO

Tradice od roku 1995

DECRO

Finanční stabilita firmy – certifikát ČEKIA

DECRO

Montáž okna s těsnícím systémem 

Výroba plastových a hliníkových oken a dveří

Instruktážní video správné údržby a seřízení oken – již brzy

Hliníková ani plastová okna se neobejdou bez potřebné a pravidelné péče a údržby.  To platí i tehdy, když jsou okna dobře vyrobena a správně namontována i seřízena. 

Na základě dlouholetých zkušeností jsme vypozorovali, že většina našich zákazníků začíná – a zároveň i končí – údržbu a péči o hliníková nebo plastová okna jejich umytím. Děje se tak kvůli tomu, že nemají dostatečné znalosti nebo zkušenosti pro kvalitnější údržbu oken.

A protože by se měla okna – zejména jejich pohyblivé části – minimálně jednou ročně promazat a očistit, připravujeme pro Vás krátké instruktážní video, ve kterém je postup seřízení a údržby oken názorně ukázán.

Naše společnost Decro Bzenec s.r.o. tuto službu zákazníkům za úhradu nabízí, ale tento postup péče o okna není tak náročný, aby jej nezvládli i zákazníci sami.

V současné chvíli se instruktážní video finálně dokončuje a co nevidět bude uveřejněno na našich webových stránkách. Věříme, že tímto instruktážním videem usnadníme našim zákazníkům péči o hliníková a plastová okna a pomůžeme jim i ušetřit peníze za často zbytečné opravy, které jsou důsledkem zanedbané péče o okna.

Online poptávka

Zadejte nám své požadavky a my vás budeme kontaktovat s naší cenovou nabídkou.

Více info

Zelená úsporám

Více informací o programu Zelená úsporám se dozvíte zde.

Více info

Prohlášení o místu výroby

Naše plastové a hliníkové výplně stavebních otvorů jsou vyrobeny v ČR.

Více info