DECRO

Tradice od roku 1995

DECRO

Finanční stabilita firmy – certifikát ČEKIA

DECRO

Montáž okna s těsnícím systémem 

Výroba plastových a hliníkových oken a dveří

Nízkoemisní skla IPLUS pro vyšší světelnou propustnost

Od začátku měsíce září budou do našich výrobků jako standard vsazována izolační skla společnosti AGC Glass Europe s vylepšenými parametry – vyšší světelná propustnost a vyšší solární zisk. Pozitivní zprávou je i to, že tato nová izolační skla budou dodávána za stejnou cenu jako současná izolační skla.

Pro nízkoemisní skla IPLUS od společnosti AGC Glass Europe je typický neustálý proces vylepšování technických parametrů, možností jejich zpracování a vzhledu. Skla je možno ohýbat, dekorovat sítotiskem nebo kalit. Jejich další předností je, že nabízejí neutrální estetický vzhled a shodnou estetiku kalitelné i nekalitelné verze. Částice oxidů kovů v povlacích skel zesilují izolační vlastnosti skla a díky tomu zlepšují i energetickou rovnováhu stavby.

Nízkoemisní skla IPLUS jsou certifikována Cradle to Cradle Silver CertifiedCM. Tento přísný program hodnotí udržitelnost produktu po celou dobu jeho životnosti.

Pro více informací kontaktujte společnost Decro Bzenec, která Vám nabízí jak hliníková a plastová okna, tak i hliníkové a plastové dveře.

Online poptávka

Zadejte nám své požadavky a my vás budeme kontaktovat s naší cenovou nabídkou.

Více info

Zelená úsporám

Více informací o programu Zelená úsporám se dozvíte zde.

Více info

Prohlášení o místu výroby

Naše plastové a hliníkové výplně stavebních otvorů jsou vyrobeny v ČR.

Více info