DECRO

Tradice od roku 1995

DECRO

Finanční stabilita firmy – certifikát ČEKIA

DECRO

Montáž okna s těsnícím systémem 

Výroba plastových a hliníkových oken a dveří

Praktické i luxusní interiérové rolety

Stále více zákazníků se zajímá o nové a zajímavé možnosti zastínění oken. V současné době tak roste zájem o jednobarevné nebo vzorované a luxusní rolety. Odstíní ostrý sluneční svit, vytvoří měkké světlo v interierech, ochrání vás před září pouličních lamp. Takové rolety již dávno nejsou jen prostým zastíněním, ale plní i funkci interiérového doplňku a lze je s atmosférou jednotlivých pokojů sladit.

I my chceme nabídnout našim zákazníkům to, co je pro ně zajímavé a tak naleznete látkové rolety se širokou škálou motivů a barev nově také v naší nabídce.

Můžete vybírat ze 6 druhů interiérových rolet.

1) Rolety ROLLITE

Interiérové rolety Rollite Vám nabízí širokou škálu barevných odstínů a motivů látek. Vybírat si můžete mezi úplně zatemňující jednobarevnou nebo vzorovanou látkou, látkou, která částečně propouští světlo nebo látkou s dětskými motivy. Speciální kategorií je materiál s obsahem skelných vláken, který je vhodný pro alergiky, nebo materiál s nehořlavou úpravou. Výhodou těchto rolet je také to, že boční vodící lišty zabraňují průniku světelných paprsků po stranách rolet, díky čemuž je dosaženo dokonalého zastínění interiéru.

Rolety VERRA a VERRA METAL

Rolety s označením Verra a Verra Metal jsou ideální pro plastová okna, eurookna, ale i další typy oken. Vybírat můžete z kovového nebo plastového provedení, poloprůsvitných látek nebo látek pro úplné zatemnění a široké škály motivů a barevných odstínů, díky kterým můžete sladit interiér do Vašich oblíbených barev a dodat mu osobité kouzlo. Stejně jako verze Rollite také tyto rolety nabízejí speciální látky s obsahem skelných vláken, díky čemuž jsou vhodné pro alergiky, ale i povrchy s nehořlavou úpravou. K dalším výhodám těchto rolet patří snadná montáž a manipulace, možnost elektrického ovládání a garantovaná plocha až 5 m2.

Rolety LUNA

Tyto rolety kloubí design s praktičností a umožní Vám mít v pokoji jen tolik světla, kolik si přejete. Lze zde vybírat z široké kolekce látek – od jednoduchých barevných tónů až po rolety s luxusními motivy. V nabídce je i látka typu black-out pro úplné zatemnění. Profily lze dekorovat do imitace dřeva, díky čemuž dochází ke sladění rolety se samotným oknem. Toto sladění působí exkluzivně a útulně. Boční vodící lišty jsou uzpůsobeny tak, že zabraňují průniku světla po stranách.

Rolety NEMO

Roleta NEMO je originální novinkou mezi látkovými roletami. Jejich výjimečnost spočívá v tom, že látka je dělena na neprůhledné a průhledné pruhy, které se pravidelně střídají. Díky tomu dochází k postupnému propouštění světla. Tyto rolety se hodí do moderního i klasického interiéru a nabízejí bílou barvu komponentů a jednoduché ovládání řetízkem. Velkou výhodou této rolety je to, že ji lze montovat na stěnu, okenní křídlo nebo do stropu bez jakéhokoliv vrtání!

Rolety R-LITE

Tato roleta je určena pro všechna střešní okna. Plynulou regulaci světla umožňuje kvalitní provedení s hliníkovými vodícími lištami a s vhodně zvolenou látkou. Stejně jako ostatní rolety i roleta R-LITE nabízí jednobarevné motivy i motivy vzorované a lze si ji vybrat s plně zatemňujícím účinkem nebo naopak takovou, která bude částečně propouštět světlo. Profily a vodící lišty jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku a vhodně uzpůsobené vodící lišty zabraňují průniku světla po stranách oken.  

Rolety SUNLITE

Netradiční atmosféru v interiéru Vám vytvoří látková roleta SUNLITE. Její jedinečnost spočívá v tom, že ji lze doplnit o led-diodové osvětlení, které je umístěné v horní ozdobné liště. Pro umocnění příjemného a netradičního pocitu si můžete vybírat z jednobarevných i vzorovaných látek, které částečně propouštějí světlo nebo jsou plně zatemňující. Tyto rolety představují luxusní doplněk interiéru se snadnou montáží do stropu nebo na stěnu.

Pro více informací kontaktujte společnost Decro Bzenec, která Vám nabízí jak hliníková a plastová okna, tak i hliníkové a plastové dveře.

Online poptávka

Zadejte nám své požadavky a my vás budeme kontaktovat s naší cenovou nabídkou.

Více info

Zelená úsporám

Více informací o programu Zelená úsporám se dozvíte zde.

Více info

Prohlášení o místu výroby

Naše plastové a hliníkové výplně stavebních otvorů jsou vyrobeny v ČR.

Více info