DECRO

Tradice od roku 1995

DECRO

Finanční stabilita firmy – certifikát ČEKIA

DECRO

Montáž okna s těsnícím systémem 

Výroba plastových a hliníkových oken a dveří

Skryté kování jako hit poslední doby

V západní Evropě se hitem posledních let stává tzv. skryté kování.  Přednosti tohoto elegantního a inovativního prvku jsou v západních zemích oceňovány statisíci zákazníků. Společnost Decro Bzenec jako jedna z prvních navazuje na tyto zkušenosti a nově nabízí svým zákazníkům skryté kování GU UNI-JET – a to za zaváděcí akční cenu!

Skrytě montované otvíravě sklopné kování je určeno jak pro plastová okna a balkonové dveře, tak i pro okna a dveře z kovu. Skryté kování GU UNI-JET Vám přináší mnoho výhod.  Ať už je to:

1) Lepší těsnost oken, které je dosaženo tím, že rámové nůžky neprocházejí přes vnitřní těsnění. Nepřerušené těsnění v nálevce tak brání zatékání kondenzátu okna do drážky kování.

2) Díky skrytému kování GU UNI-JET je dosaženo elegantnějšího vzhledu okna, u nějž není na vnitřní straně vidět kování. Toto kování tak sjednocuje dokonalý design s vysokou funkčností osvědčené techniky kování.

3) Skryté kování GU UNI-JET Vám nabízí jak možnost seřízení přítlaku i na spodním závěsu, tak i velmi snadnou montáž – připevnění výhradně šroubováním bez nutnosti vrtání na rámu!  Křídlo lze zavěsit v poloze rovnoběžné s rámem, pro zavěšení okna není nezbytné křídlo otáčet kolmo o 90°!

4) Výhodou je i snadná údržba a mytí oken. Okna lze velkoryse otevřít až do úhlu otevření 100 °.

5) A v neposlední řadě – toto kování splňuje veškeré technické nároky kladené na moderní systémy kování a také bezpečnost v třídě odolnosti 1 a 2 podle ČSN P ENV 1627.

Skryté kování GU UNI-JET můžete zakoupit u společnosti Decro Bzenec, která Vám nabízí hliníková i plastová okna, stejně jako hliníkové i plastové dveře.

Online poptávka

Zadejte nám své požadavky a my vás budeme kontaktovat s naší cenovou nabídkou.

Více info

Zelená úsporám

Více informací o programu Zelená úsporám se dozvíte zde.

Více info

Prohlášení o místu výroby

Naše plastové a hliníkové výplně stavebních otvorů jsou vyrobeny v ČR.

Více info