DECRO

Tradice od roku 1995

DECRO

Finanční stabilita firmy – certifikát ČEKIA

DECRO

Montáž okna s těsnícím systémem 

Výroba plastových a hliníkových oken a dveří

Účinná reflexní skla proti slunci a hluku

Účinnost otvorové výplně významně ovlivňuje výběr a vlastnosti použitého skla. To musí být vybráno s ohledem na požadavky stavby. Kromě dobrých tepelně izolačních vlastností může být požadována i ochrana proti hluku, vniknutí do budovy, ochrana proti poranění při nárazu do skla nebo proti nadměrnému slunečnímu záření.

Tato vlastnost je požadována zejména tam, kde jsou větší prosklené plochy.  Společnost AGC, největší výrobce tabulového skla u nás, přichází s několika řešeními, jak tohoto efektu co nejlépe dosáhnout.

1) Základní skla probarvená ve hmotě 

Poskytují základní protisluneční ochranu. Využívají se jako dekorace, v automobilech, ve stavebnictví atd. K dispozici je zde široká škála odstínů modré a skla jsou vhodná pro další zpracování. Tato skla nabízí vysoký solární faktor a nízkou úroveň odrazu světla. Planibel Coloured má dokonale hladký povrch a je využíván především na vnitřní aplikaci a na fasádách staveb v oblastech se značným slunečním zářením

2) Reflexní skla se zvýšenou protisluneční ochranou

Reflexní skla jsou ideální pro kreativního architekta. Odrážejí světlo a nabízejí tak vizuální komfort a soukromí. Kombinují různá zabarvení a více úrovní světelné prostupnosti a protisluneční ochrany. Nabízejí tvrdý povrch, který je vytvořen pyrolitickým nanesením povlaku oxidů kovů pyrolýzou.

3) Nízkoreflexní skla s protisluneční ochranou a tepelnou izolací

Nízkoreflexní skla nabízejí vysokou prostupnost světla, nízkou reflexi a jedinečný vzhled. Kombinují protisluneční ochranu s kvalitní a vysoce účinnou tepelnou izolací. Skla mají tvrdý povlak, který je vhodný i pro další zpracování, včetně tepelného tvrzení. Architektovi dávají téměř neomezenou možnost pro rozvoj jeho kreativity ohledně možností použití skel.

Pro více informací kontaktujte společnost Decro Bzenec, která Vám nabízí jak hliníková a plastová okna, tak i hliníkové a plastové dveře.

Online poptávka

Zadejte nám své požadavky a my vás budeme kontaktovat s naší cenovou nabídkou.

Více info

Zelená úsporám

Více informací o programu Zelená úsporám se dozvíte zde.

Více info

Prohlášení o místu výroby

Naše plastové a hliníkové výplně stavebních otvorů jsou vyrobeny v ČR.

Více info