DECRO

Tradice od roku 1995

DECRO

Finanční stabilita firmy – certifikát ČEKIA

DECRO

Montáž okna s těsnícím systémem 

Výroba plastových a hliníkových oken a dveří

Vhodná skla – ochrana před škodlivými účinky hluku

Z legislativy, která se zabývá ochranou lidského zdraví, vyplývá pro otvorové výplně řada požadavků na jejich vlastnosti. Mezi ně patří i požadavek na zvukovou neprůzvučnost. Tu je třeba sledovat zejména tam, kde se zvýšená hladina hluku může vyskytovat. To znamená u vlakových koridorů, rušných hlavních komunikací, ale i u různých výrobních hal a provozů.

V dnešní době má již většina měst vypracovány hlukové mapy, pomocí kterých se dá snadno zjistit, v jaké hladině hluku se oblast, ve které plastová okna chceme umístit, nachází. Pokud takové mapy město nemá, je doporučováno obrátit se na odbornou firmu, která provede autorizované měření, nebo přímo zvolit plastová okna s vyšším zvukovým útlumem. Okna s trojím těsněním mají lepší izolační vlastnosti než okna s těsněním ve dvou rovinách.

My vám nabízíme celou řadu typů a variant izolačních skel s vyšším hlukovým útlumem. Pro dosažení vysokého akustického komfortu stačí jen několik mm izolačního skla navíc. Vylepšení protihlukové izolace například o 10dB přináší snížení hluku o 50 %.

Při výběru správného typu zvukově izolačního skla Vám rádi poradíme.

Online poptávka

Zadejte nám své požadavky a my vás budeme kontaktovat s naší cenovou nabídkou.

Více info

Zelená úsporám

Více informací o programu Zelená úsporám se dozvíte zde.

Více info

Prohlášení o místu výroby

Naše plastové a hliníkové výplně stavebních otvorů jsou vyrobeny v ČR.

Více info